Завдання №4

Добре, друзі! Так тримати! 

Читайте наступне завдання, шукайте відповіді (правильні!!!) та набирайте бали.



Розміщено – 29.03.2018
Відповіді приймаються – до 31.03.2018 (до 23.00)
Кількість спроб - 1

Голос віків 

Ії називають Феніксом, бо протягом віків, зазнаючи багаточисленних руйнацій із боку ворогів, була реконструйована та відновлена. Коли дивишся на неї, то вражають, перш за все, незвичайні символи: вавілони та голгофи. Ці дивовижні візерунки викладені не випадково, бо мудрість та покровительство Всевишнього – велика сила. 
З нею пов'язно багато легенд: про дівчину, як врятувала від спраги товаришів, про дочку князя-тирана, яка плакала за втраченим життям та коханням, про сльози бранців. Завдячуючи славному минулому, вона стала справжньою телезіркою, героїнею багатьох фільмів, як правило, на історичну тематику: «Тарас Бульба», «Гадюка», «Захар Беркут», «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Три мушкетери» та ін . Подія 1621 року, учасницею якої вона стала, переплітається з долею українського полководця та політичного діяча, ім'я якого згадується у відомій українській народній козацькій пісні. 
Міць, велич та неприступність «Фенікса» не залишала у спокої ворогів. У рік події, описаної людиною, якого НКШП назвав «першим нашим університетом», до неї прямував і німецький барон, який пізніше перетвориться на літературного персонажа, чиї бувальщини відомі як дорослим, так і дітям.
Так от, шановні мандрівники, скажіть


  • Про що йде мова у питанні? 1б. 
  • Назвіть ім'я українського полководця та політичного діяча, ім'я якого пов'язано з об'єктом, про який йде мова у питанні, та пісню, в якій звучить його ім'я. 2б. 
  • Назвіть ім'я німецького барона, про якого йде мова у питанні. 1б. 
  • Зазначте назву урочистого поетичного твору, присвяченого подіям, які пов'язані з цим об'єктом, та його автора. 2б. 
Максимальна кількість - 6 балів.

Як завжди, на виконання завдання ви маєте 3 дні.

Не гайте часу!!!

Хто шукає, той обов'язково знаходить!!!

Форма для відповідей





Завдання №5

Комментариев нет:

Отправить комментарий