Завдання №1


Розміщено – 17.03.2018
Відповідь приймається – 19.03.2018 ( до 24.00. год)
Кількість спроб - 1

Дружня порада.


Створіть у "хмарі" групу для обговорення питання. З'ясуйте, що ви будете писати у формі для відповідей
Вітаємо вас, друзі!!! 
Віримо в те, що ваша допитливість, кмітливість, працелюбність допоможуть досягти мети!!!
Уважно читайте запитання. Пам`ятайте: в ньому є підказки!!! 
Кожне виконане завдання наближає вас до розгадки. 
Не будемо гаяти часу. 
Починаємо пошук…


Другий Єрусалим


Її історія є дивовижним переплетінням доль та драматичних подій. Зустрітися з нею мріють всі, хто вирішив відвідати місто на схилах Дніпра. Її роль у розвитку давньоруської культури, літописання безцінна. З нею пов'язані імена Нестора, Сільвестра, Никона, Кочубея, Володимира Мономаха, Юрія Долгорукого, а історія «серця України» не була б так добре дослідженою, якби не життєпис, пов'язаний з її іменем. Вона була центром культури, просвітництва, духовності, відігравала значну роль у об'єднанні східних земель не лише на території Київської Русі, а й у Візантії, Болгарії, Вірменії та ін. Їй довелося витримати багато випробувань: навалу половецьких племен, ханів Батия та Менглі-Гірея. Та ніякі вороги не зламали міці цієї святині. В XII столітті їй надано було новий статус. До того ж, вона є своєрідною скарбницею: «зберігає» рукописи стародрукованих книг, колекції тканин і вишивок. Так ось, любі друзі, у листі:
           1. Вкажіть, хто вона. 2. Вкажіть твір, пов'язаний з історією міста на схилах Дніпра та об'єктом, який описано у даному питанні. 3.Який статус було присвоєно їй у 12столітті? 


   Знайшли відповіді? Молодці! Тепер заповнюйте форму! не забудьте натиснути "Отправить". (у пункті 4 - посилання на карту - напишіть  назву своєї команди))




Максимальна кількість – 3 бали
Бажаємо   успіху!!!

    Вдалого пошуку, друзі!!!
     Відповіді внесіть у форму




Комментариев нет:

Отправить комментарий